Restauracja Belle Epoque proponuje europejską kuchnię w wydaniu dworskim. Starannie przygotowane menu Szefa Kuchni to propozycja dla smakoszy gotowych do kulinarnych podróży. Do wszystkich wykwintnych dań proponujemy szeroki wybór win i alkoholi.

Goście korzystający z noclegu korzystają z restauracji na specjalnych warunkach w dogodnym dla siebie czasie.

 

Gości nie korzystajacych z noclegów zapraszamy:

od poniedziałku do soboty w godzinach 12.00-21.00

niedziele w godzinach 12.00-21.00.

Polecamy wówczas specjalne menu, także dla najmłodszych.

>>Kartę Menu mogą Państwo przejrzeć tutaj<<

Aktualne zdjęcia dań znajdą Państwo także na Facebooku

POLAND 100 BEST RESTAURANTS

W roku 2018 i 2019 nasza restauracja znalazła się w elitarnym gronie 100 najlepszych polskich restauracji! I została od razu wyróżniona „dwoma widelcami”!

 

WIELKIE ODKRYWANIE MAŁOPOLSKI

Nasza restauracja została wyróżniona w kategorii „Smacznie i z Tradycją” – baza gastronomiczna w Wielkim Odkrywaniu Małopolski 2015.
WOM to plebiscyt organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Małopolską Organizację Turystyczną, TVP Kraków, Radio Kraków i Gazetę Krakowską, w której którym głosują czytelnicy, słuchacze i telewidzowie. Nasza restauracja otrzymała 12.055 głosów!

Gęsina na Św. Marcina 2015/16/17/18/19

Gęsina na Świętego Marcina to ogólnopolska akcja organizowana przez SlowFood Polska. Zapraszani są do niej najlepsi kucharze w kraju. W roku 2015 nasza restauracja została zaproszona do tego prestiżowego grona. Nasz Szef kuchni zajął pierwsze miejsce w Małopolsce i czwarte w Polsce w konkursie na przepis na danie z gęsiny! W tym roku będziemy po raz piąty uczestniczyć w tej akcji!

TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI

W roku 2019 nasza Restauracja została laureatem (zwycięzcą) w konkursie Marszałka Województwa Małopolskiego w kategorii „w Gościnie – obiekt gastronomiczny”